Staráme se o Vaši radost

Veterinární ordinace Olšany u Prostějova

Ordinační hodiny:
Pondělí: 15:00 - 18:00

Středa: 15:00 - 18:00
Pátek: 15:00 - 18:00

Veterinární ordinace Němčice nad Hanou

Ordinační hodiny:

Úterý: 15:00 - 17:00

Uživatelé

Registrujte se na našich stránkách

Jak někteří z Vás ví, již nějaký čas je na našich webových stránkách možnost vložit si inzerát, kteří pak uvidí ostatní návštěvníci. Bohužel možnost registrace jsme dokonce několikrát museli zastavit z toho důvodu, že se nám na web registrovali spammeři, kteří si u nás umisťovali reklamu na Viagru a jiné věci, které nemají nic společného se zvířátky.

Postupně jsme tedy zaváděli stále paranoidnější ochranu registrace před těmito roboty a nyní se zdá, že se nám je povedlo jednoduchou a vtipnou formou konečně přelstít.

Registrace

Zaregistrujte se tedy na našich stránkách a využívejte výhod, které jsme pro registrované připravili a dále hodláme zavádět. Registrace nic nestojí a ani při ní nejsou žádány nějaké osobní údaje. Vámi zadané údaje, jako například e-mail se v žádném případě nedostanou do rukou třetím stranám, tak jak to u většiny registrací bývá běžné. Tedy nehrozí, že by Vám kvůli registraci na našem webu v poště začalo přibývat spamu.

Výhody registrace

Jak už bylo uvedeno, v současné chvíli mají naši registrovaní klienti možnost vkládat si inzerci. Aktuálně pracujeme i na tom, aby naši registrovaní návštěvníci mohli vkládat do fotogalerie fotky svých domácích mazlíčků a v řešení je také i funkce newsletteru, tedy možnost zasílání hromadného e-mailu všem, kteří si tuto funkci povolí. Newsletter v našem případě nebude sloužit k rozesílání reklamy ani k jiným marketingovým zvrácenostem, ale čistě pro informativní důvody v opravdu nutných případech. Například pokud by některá z ordinací byla mimořádně zavřena.